Vymasírujte ho svojim telom

Chcete potešiť svojho partnera? Bábovka alebo spoločný výlet, určite nie sú zlé spôsoby, ako to urobiť, no ak mu chcete dať niečo naozaj špeciálne, vyskúšajte niečo iné. Napríklad tantrickú masáž, pri ktorej ho vymasírujete celým telom. Patríte medzi ženy, ktorým nebola do vienka nadelená žiarlivosť? Tak ho môžete, na tantrickú masáž, objednať do sálou.
 Žena s kučeravými vlasmi, v bielom tričku sedí na poli a hryzie si do prstu.jpg

Nie je to náročné, ale…

 
Poskytnúť partnerovi naozaj dobrú tantrickú masáž, nie je zas až taká veda, no na druhej strane, čo – to vedieť treba. Základom je kvalitný masážny olej a hlavne miesto, kde bude všetko prebiehať. Manželská posteľ je síce fajn, no musíte venovať pozornosť jej „úprave“. Určite sa nemasírujte priamo na obliečkach. Odstráňte všetky paplóny a vankúše a na posteľ natiahnite plachtu, ktorá sa môže umazať od masážneho oleja.
 
Dôležité je aj to, ako budete vyzerať vy. Nahoďte sa do erotickej spodnej bielizne, nezabudnite ani na mejkap a vlasy. Jednoducho musíte vyzerať ako bohyňa. V predstihu si naštudujte aj jednotlivé masážne techniky a postupy. Pri tejto masáži totiž nejde len o to, aby ste na svojho partnera skočila ako lev a všetko sa skončilo po pár minútach. Poprezerajte si rôzne blogy, ktoré nájdete priamo na weboch masážnych salónov, pomôže aj Youtube  alebo rôzne webové diskusie.
 Sexy oblečená ženy s červenými perami sa tvári zvodne.jpg

Profesionálne služby v salóne

 
Ak si nie ste istá, či viete naozaj dopriať svojmu partnerovi kvalitnú erotickú masáž https://bratislavatantra.sk/viete-naozaj-dopriat-svojmu-partnerovi-kvalitnu-eroticku-masaz/, je dobré, ak ju absolvuje práve v profesionálnom masážnom salóne. Možno sa vám táto myšlienka nepáči, možno si neviete ani len predstaviť, ako vášho milovaného, masíruje iná žena. Samozrejme, ak by ste mali trpieť až príliš, radšej si všetko dopredu naštudujte a pusťte sa do masírovania vy. Pokiaľ však dokážete zatnúť zuby, salón je nepochybne veľmi dobrou voľbou.
Koniec koncov, váš partner uvidí čo a ako prebieha a nakoniec si tantrickú masáž môžete užívať doma, v súkromí a len vy dvaja.