5 typov mužov, s ktorými len strácate čas


1.     Mamičkin miláčik
Je vedecky dokázané, že každá piata žena na svete sa stretne presne s takýmto nepodarkom spoločnosti. Na začiatku to býva milé, že je mama na vás zvedavá a vzorne sa stará o svojho milovaného syna, dáva vám rady čo má rad a čo mu naopak vadí. Po čase vám však začne píliť uši dennodennými hovormi trvajúcimi v rozsahu dvoch hodín. Ďalším náznakom je často nachystané jedlo v plastových nádobách, ktorého sa aj tak nikto nechytí. Váš milý to žiaľ nechce mamu raniť a  otvorene jej vysvetliť, že sa o seba dokáže postarať sám – či už je to pravda alebo nie, o chlapca žiadna žena veru záujem nemá, hlavne ak má po tridsiatke.

pár

2.     Je namyslený
Predstavte si muža, ktorý dostáva za oblečenie a celkovú vizáž viac komplimentov než žena a jeho to napĺňa takou vysokou dávkou energie, až si myslí že je samotným darom z nebies. Chodí po ulici vyumelkovaný s nosom nahor, zvykne vysedávať po kávičkách a s veľkou pravdepodobnosťou je veľkým fanúšikom futbalu – inak by nebol in ! Pri ženskej prítomnosti je jeho správanie podobné moriakom v období najväčšej ruje.

3.     Prasa
Neviete sa ho už dočkať – prvé rande v celkom luxusnej reštaurácii.  Keď príde čas, nedá vám nevšimnúť si mastné fľaky na azda týždeň používanom tričku alebo spotené mapy v blízkosti podpazušia. Počas jedla je jeho nechutný spôsob konzumovania prehlušovaný nepríjemne hlučným mľaskaním a čerešničkou na torte je odgrgnutie. Sotva zoberie do rúk špáradlo, váš pohľad sa zvrtne radšej iným smerom. Už chýba len zápach z úst alebo nedajbože z iného otvoru.. Asi nechcete stráviť svoj život so zvieratkom všakže ?

4.     Lakomec
Je to smutné, ale aj lakomí chlapi nanešťastie existujú. Musia ušetriť každý cent, pretože peňazí nie je nikdy dosť ! Je pre nich napríklad neuveriteľne ťažké zaplatiť za večeru a obslužné pre čašníkov ani neprichádza do úvahy. Môžete to byť aj vy, kto to všetko nakoniec zaplatí. Veď čo takého lakomca najviac poteší ?

svaly

5.     Sexuálny maniak (lepšie povedané úchyl)
Mať v posteli aktívnejšieho muža, ktorý prahne po každodennom milovaní nie je v dnešných dňoch novotou. Nie je nič zlého ani na tom, ak sa váš partner domáha sexuálny život o kúsok okoreniť. Ak má však divné sexuálne fantázie smerujúce k skôr nepríjemným zážitkom, to už nie je na dennom poriadku. Takýto človek väčšinou skončí s dlaňou otlačenou na tvári.