Aj na etiketách si treba dať záležať

Všetko je dokonalé. Nevesta nádherný, ženích úctyhodne pekný, svadobčania vyobliekaní a vysmiati. Jedlo chutné, zábava perfektná, hostia sa bavia a ženích s nevestou môžu byť spokojní.

To je samotný svadobný deň.

champagner-1071356_1920

Jemu predchádza deň, kedy sa rozdávajú výslužky zo svadby. To znamená, že budúci ženích s budúcou nevestou obiehajú svojich svadobných hostí, aby im dali škatuľku koláčov, ktoré budú na svadbe a fľašu vína alebo domácej pálenky. Ako si kto vyberie, niekto dáva obidvoje a niekto sa rozhodne pre inú alternatívu, napríklad sirup, ak má veľa takých hostí, čo nepijú alebo takých, čo nepijú víno ani pálenku.

pink-wine-1964457_1920

Je to niečo, čo človek uvidí ešte pred svadbou a vyvoláva to v ňom určitý dojem. Keď mu príde fľaša, ktorá je iba ledabolo zabalená bez mašličky, bez hocijakej výzdoby, tak to vyvoláva dojem, že na tomto prvku si mladomanželia nedali záležať.. Ktovie ako to bude vyzerať na samotnej svadbe, ak sa takto venovali aj ostatným prípravám. Možno ich to potom príjemne prekvapí, možno nie, ale už tento prvotný dojem nezoberiete naspäť. Na to treba pamätať. Radšej investovať do etikiet na víno https://www.graphicsoul.sk/etikety-na-flase/, ako by ste mali potom ľutovať, že vás zle odhadli alebo vám po svadbe povedia, že toto sa im zdalo dosť nedomyslené. Originálne svadobné etikety sú perfektným riešením, ktoré využíva čoraz viac ľudí na svojich svadbách. Ani v obchode si nekúpi len tak hocijaké víno bez etikety. Musí mať svoje označenie, značku a toto víno by malo upozorňovať hostí na to, že je to víno z vašej svadby. Keď ho nájdu v bare v obývačke zapadnuté prachom, tak si ľahko budú môcť prečítať, že ho dostali od vás. Ak tam však etiketa nebude, tak si ani nespomenú skade dané víno vôbec majú. Inak by ho mohli vypiť so spomienkou na vás, ale takto bez etikety si ho možno ani nedajú, lebo nebudú tušiť od kedy ho tam vlastne majú.