Ako schudnúť pomocou jogy

Tu sú niektoré jogové cvičenia, ktoré môžete vyskúšať, ak sa vám nepáči tradičná joga:
Yogalates
Toto cvičenie kombinuje jogu s Pilates. Ťahy sú ako na podložke, tak aj na strojoch Pilates. Cvičenie má kombinovať to najlepšie z oboch a pomôcť pri dosahovaní cieľov v rámci chudnutia rýchlejšie spaľovaním viac kalórií. Bohužiaľ, nemôžete cvičiť tento typ jogy doma, musíte sa pripojiť ku skupine, kde je k dispozícii správne vybavenie, aby ste mohli vykonávať cvičenia pod dohľadom školiteľa.

cvičení

Power joga
Power joga je zmes intenzívnych pohybov jogy, ktoré sa vykonávajú v slučke na zvýšenie tepovej frekvencie a pomáhajú spáliť viac kalórií. Pózy sú vykonané bez zastavenia, čo je to, čo robí power jogu zábavným cvičením, najmä pre tých, ktorí si myslia, že tradičná forma je pomalá a oddychová. Power joga je kardio, rovnako ako celotelový tréning v rovnakom čase.
Lietajúca joga
Predstavte si, že ste zavesená na hodvábnom lane vo vzduchu a voláte to cvičením. No, môže to znieť jednoducho, ale lietajúca joga vyžaduje správny tréning a nesmiernu silu ramien. Pozície sa vykonávajú pomocou hodvábneho lana, ktoré slúži ako podpery.

strečing

Hot joga
Predstavte si prácu v miestnosti s teplotou nad 45 stupňov Celzia. To je to, o čom je horúca joga. Rovnaké pózy, ako sa vykonávajú v tradičnej joge, jediná zmena je poriadne vyhriata miestnosť. To vám pomôže potiť sa viac a robiť pózy jednoduchšie a vaše telo sa dobre zohreje. Kým hot joga bola kontroverzným cvičením, existujú ľudia, ktorí ju praktizujú aj dnes. Keď to robíte, musíte mať na pamäti určité veci, najmä pokiaľ ide o spotrebu vody.
Diéta je dôležitá
Kým pridávanie jogy do vašej rutiny je skvelé, to, čo jete, je tiež dôležité. Bez správnej diéty nemôžete dosiahnuť dobré výsledky, pretože vaše telo nemôže dobre fungovať, pokiaľ nemá dobrú výživu. Preto sa uistite, že budete dodržiavať zdravú stravu spolu s jogovou rutinou.