Ako vybrať korunu interiéru

Dokonalá lampa či luster by mali ladiť s celkovým konceptom celého priestoru. Ich výber rozhodne nepodceňujte.

Dokonalá dizajnová lampa môže byť zo skla, kovu či kvalitného plastu alebo gumy. Niektoré závesy majú aj úplne odhalenú žiarovku, čo môže pôsobiť veľmi zaujímavým dojmom.Možno svojho favorita nájdete v klasickom prevedení. Súčasným trendom je snehobiela, ktorá dodá na výraze každému interiéru, v ktorom sa objaví. Medzi veľmi obľúbené štýly patrí tiež glamour, ktorý si môžete dovoliť, aj keď nie ste práve filmová hviezda.

lampičky

Záleží na tom, či ste milovník minimalizmu alebo fanda industriálneho prevedení.
I. Dôraz na dizajn
Klasika nemusí byť práve nuda, hlavne ak ide o škandinávske poňatie. Kónické tienidlo sa napríklad perfektne hodí nad jedálenský stôl. Alebo môžete vyskúšať viac svetiel v jednej línii ako stromoradie, čo umožní vyniknúť ich minimalistickú krásu. Klasický luster je oproti tomu všestranný a využijete ho prakticky všade.
Nechajte sa inšpirovať detskými postavičkami alebo tvarmi ľudského tela. Efektný je tiež kovový čierny odtieň, ktorý dodá miestnosti na dramatickosti.

II. Biela klasika
Takáto lampa sa nikdy neopozerá. Navyše nádherne prežiari celý interiér. Nechajte sa zlákať skladanými modernými kúskami, ktoré si zamilujete na prvý pohľad. Stávkou na istotu sa zdajú byť ikonické osvetlenia, ktoré nás sprevádzajú už niekoľko rokov.

III. Krehká krása skla s odhalenou žiarovkou
Pôsobí decentne a subtílne, pritom tak môžete vytvoriť zaujímavú dekoráciu celej miestnosti. Veľmi efektne bude vyzerať viac takýchto svietidiel pohromade, vytvoríte tak umeleckú inštaláciu hodnú majstra. Nebojte sa kombinácií rôznych farieb, ktoré rozžiaria a oživia každý kút, kam dopadne svetlo.

moderní lampa

IV. Buďte glamour
Metalický povrch to už je pomyselná čerešnička na torte vášho interiéru. Pristanú mu neutrálne farby, ktoré dodajú ten správny dojem.
Vyberte si aj vy to pravé na: https://www.ledprodukt.sk.