ATS disky – dávka luxusu pre vaše auto.

Výber diskov je rovnako dôležitý ako výber auta samotného. Disky sú dominantný dizajnový prvok, ktorý vie veľa povedať aj o štýle majiteľa auta. Nie je novinkou, že dizajn diskov taktiež podlieha módnym trendom. Auto móda sa rokmi mení a vďaka vývoju technológií sa aj vylepšuje. Prečo by ste teda aj vy nemohli držať krok s módou? Na trhu s diskami môžeme v súčasnosti nájsť širokú škálu produktov. Okrem klasických kúskov, sa ponuka rozšírila o hliníkové disky rôznych rozmerov a prevedení. Do popredia sa dostáva potreba vlastniť luxusné športovo vyzerajúce autá, či robustné terénne vozidlá s veľkými kolesami. Majiteľovi to dodáva na sebadôvere a na cestách sa cíti ako kráľ. Takéto autá niečo stoja a rovnako tak aj ich disky. Za kvalitu si treba priplatiť. Výrezy diskov sa stávajú doslova futuristickými, okrem klasických prevedení, dizajnéri prichádzajú s rôznymi kreatívnymi podobami.

Disk

Hliníkové disky dominujú aj z toho dôvodu, že samotnú jazdu auta výrazne skvalitňujú. S hliníkovými diskami nebudete cítiť každú nerovnosť na vozovke. Hliník je flexibilný materiál, ktorý sa pri náraze automaticky nepoškodzuje. Hliník je odolnejší voči korózii, dodatočná investícia do opráv a výmeny diskov, či puklíc nie je potrebná. Hliníkové disky môžete prispôsobiť svojej nálade. Ako ženy menia šaty, vy môžete meniť disky.

Disky

Samozrejme je ale potrebné zohľadniť typ a technický stav vášho auta, pretože nie všetky disky môžu byť na ten ktorý typ auta vhodné. Poraďte sa vopred s pneuservisom alebo autorizovanými predajcami pred tým, ako sa rozhodnete pre kúpu diskov. Najdisky.sk sú jedným z nich a ponúkajú vám množstvo špičkových kúskov. Luxusné aj ekonomickejšie hliníkové disky renomovaných značiek, dovážaných priamo od výrobcu. Patria sem aj disky nemeckého výrobcu pôsobiaceho na trhu už od 60tych rokov ATS https://www.najdisky.sk/hlinikove-disky/ats/. ATS nadobudol za niekoľko desiatok rokov bohaté skúsenosti v obore, dokonca aj z prostredia Formuly 1. ATS disky vás potešia príjemným, sofistikovaným dizajnom, ktorý vášmu autu dodá štýl, aký ste vždy chceli.