Havária s potrubím a rýchla pomoc

Nepravidelne čistená kanalizácia alebo potrubie zvykne narobiť problémy. Potrubie sa upchá, odpad vyteká nesprávnym smerom, spôsobuje veľa problémov, umývadlá, drezy prípadne toalety sú nefunkčné a všetko musíte riešiť naraz a rýchlo.

Netrápte sa sami. Pomoc vo forme krtkovanie bratislava Vám navrhne profesionálne, rýchle a najmä spoľahlivé riešenie a odľahčí Vaše starosti.

plumber-4607926_640

Dôležitý je okamžitý telefonický kontakt na non stop službu 24/7, ktorej opíšete rozsah havárie, aktuálny stav a hlavne sa budete lokalizovať aj vrátane opisu veľkosti objektu.

Odborníci zvolia správnu techniku a bez akýchkoľvek obmedzení sú o chvíľu u Vás a začína sa riešenie havárie.

Existujú dva spôsoby odstránenia a zásahu a to buď elektromechanické vyčistenie odpadov, odtokov a celej kanalizácie pomocou špeciálnych špirál, ktoré prerážajú rotačným pohybom potrubie a zbavujú ho usadenín. Tento spôsob sa zvolí zvyčajne pre malé priemery potrubia a teda aj v domácnostiach.

Druhý spôsob je na princípe vysokého tlaku vody s pomerne dlhými hadicami, ktoré sú účinné aj v dlhších potrubiach a dokonale vyčistia usadeniny a kaly. Najviac využívaný je vo väčších objektoch, kde sú zložité a dlhé potrubia a stupeň zanesenia je vysoký.

construction-2753799_640

Celý proces riešenia havárie je profesionálny aj vrátane udržania poriadku a čistoty v rámci odstraňovania poruchy. Žiadna veľká špina, poškodené obklady alebo steny, znečistené podlahy – profesionálny prístup je zárukou Vašej spokojnosti.

Po vyriešení havárie Vám odborníci poradia prístup k prevencii a to buď vo forme TV monitoringu kanalizácie, ktorý Vám poskytne záznam o stave Vášho potrubia v aktuálnom čase a umožní Vám premyslieť si ďalšie kroky alebo si zvolíte formu trasovania potrubia, ktorá Vám nahradí pôvodnú alebo aj stratenú dokumentáciu a takisto uvidíte ako ďalej.

Veľkou výhodou sú aj transparentné a výhodné ceny, vopred stanovené, bez doplňujúcich doplatkov a už aj vrátane non stop prístupu.