LED pásy – pomocníci v kuchyni

LED osvetlenie je dnes moderným, ekologickým a hlavne ekonomickým spôsobom osvetlenia priestorov a prináša zákazníkom mnohé benefity. LED osvetlenie vo forme LED pásikov ponuky osvetlenie kuchynskej linky Ledprodukt, alebo inak nazývaných LED stripov, je pre kuchynský priestor priam ideálne – sú prispôsobivé, dokážete ich veľmi ľahko nainštalovať do akéhokoľvek kuchynského priestoru, do kuchynských poličiek, rohov, pod skrinky, zjednodušujú Vám prácu v kuchyni a vytvárajú Vám náladu podľa potreby a podľa Vašich pocitov.

kitchen-4043098_640

Krájanie zeleniny, príprava jedla, umývanie riadu a iné činnosti vykonávané v kuchyni môžu byť vďaka LED pásom zábavnejšie, ale aj jednoduchšie a praktickejšie. Sú na rozdiel od klasického osvetlenia modernejšie, pružnejšie a omnoho viac praktické. Dajú sa veľmi pohodlne vypínať buď klasicky alebo aj formou diaľkového ovládania.

Správnych výberom parametrov LED pásov si dokážete z kuchyne vytvoriť ideálny rozsvietený priestor s atmosférou aká Vám momentálne vyhovuje.

led-2953656_640

Pre kuchynské linky sa odporúčajú farby LED pásov v odtieni teplá, studená alebo tzv. denná biela, ktoré sú vhodné do všetkých typov kuchynských liniek, dokonca aj do teplej rustikálnej. Ak ste tvorivý a originálny, určite nájdete záľubu vtzv. RGB LED pásov, ktoré sú určené pre dekoračné osvetlenie a uktorých si viete nastaviť prechody farieb a intenzitu osvetlenia.

V ponuke si vyberiete z viacerých parametrov svietivosti – napríklad príkon 4,8 W, ktorý je vhodný do menších skriniek alebo príkon 12W/m, ktorý už poskytne dokonalé osvetlenie.

LED pásy vyvíjajú určité teplo a preto si z ponuky vyberte vhodné hliníkové profily, ktoré sú vkusné, elegantné, nerušia priestor a ktoré po osadení LED pásu do profilu odvádzajú prebytočnú teplotu.

Manipulácia s LED pásmi je šikovná, moderná, strihajú sa v mieste perforovania a dokážete si ich teda prispôsobiť Vášmu priestoru, uhlu a zalomeniu.

Ekologická a najmä ekonomická výhodnosť LED pásov z nich vytvorila premiantov na trhu s osvetlením.