LED svetielka spríjemnia vaše bývanie

Výmena klasických osvetľovacích telies za ekonomické a ekologické varianty je už bežnou praxou. Na trhu sú už dlhší čas v ponuke LED svietidlá, ktoré spĺňajú všetky kritériá moderného svietenia z hľadiska úspory energie a ekonomických nárokov. Vhodné je ich použiť do interiéru, ale aj do vonkajšieho prostredia. Záber typov a druhov týchto svetelných zdrojov sa stále rozširuje.

spotlight-802633_1920

Vstupné investície do LED osvetlenia sú o niečo vyššie ako pri klasickom, ale tieto náklady sa vrátia rýchlo. Tieto typy svietidiel majú oveľa dlhšiu životnosť a naopak, ich spotreba je nižšia, čím do značnej miery chránia životné prostredie. Tieto parametre ich predurčujú na použitie nielen ako doplnkové osvetlenie, ale osvedčili sa aj ako hlavný zdroj osvetlenia a dokážu ho plnohodnotne nahradiť. Použitím správneho typu a vhodným umiestnením dosiahneme led osvetlenie požadovaný efekt na základe požiadaviek a predstáv každého zákazníka.

LED osvetlenia majú aj ďalšie benefity, napríklad možnosť nastaviť intenzitu osvetlenia, výber farebných odtieňov a tiež plynulých prechodov svetla a jeho zmeny podľa momentálnej nálady a potreby spotrebiteľa. Možností využitia týchto typov svetelných zdrojov je nekonečné množstvo, osvedčili sa v obchodných priestoroch, administratívach, domácnostiach, hoteloch či vonkajších priestranstvách. Ponúka ich spoločnosť LEDprodukt s.r.o., ktorá je na trhu už od roku 2011 a poznajú ju aj v susedných Čechách, a ktorá sa stala popredným distribútorom týchto produktov a ich príslušenstva.

led pás

LEDprodukt s.r.o. je otvorený novým technológiám a kvalitným produktom, ktoré po starostlivom výbere aj sami testujú, ak treba, aj poradia a pomôžu s výberom najvhodnejšieho typu LED osvetlenia pre jednotlivých zákazníkov. Ponúkajú pásiky, reflektory, panely, trubice, stropné svietidlá, lišty, profily, ovládače, napájacie zdroje, žiarovky a mnoho iného príslušenstva.