Moderné tričká

Tričko s krátkym rukávom je základom každého pohodlného outfitu. Nosenie trička je skutočne veľkou výhodou. Najdôležitejšie je, že sa cítite pohodlne a tričkom ani nič nepokazíte a dokáže vytvoriť zaujímavý outfit. Aj keď sa výber trička zdá byť jednoduchý, niekedy nás vie pred skriňou poriadne potrápiť. Pretože nie je tričko ako tričko.

pánske tričko

Basic tričko.

Medzi basic tričká sa radia najmä klasické biele a čierne. Aj keď pre niekoho je to veľmi obyčajný kúsok oblečenia, práve vďaka takýmto jednoduchším prevedeniam môžete svoj look zvýrazniť doplnkami. Biele tričko nádherne vynikne so zlatými doplnkami ako hodinky či retiazky. Taktiež je mimoriadne pekné kombinácii s červenou alebo inou výraznou farbou. V prípade čierneho alebo bieleho trička je veľa možností ako sa môžete vyhrať s ostatnými detailmi na vašom outfit. Či už sa rozhodnete pre obtiahnuté, voľné alebo iné basic tričko, nikdy tým nič nepokazíte.

Výrazné tričko.

Aj keď basic tričká sú medzi ženami túto sezónu populárnejšie, svoje využitie v šatníku nájdu aj výraznejšie tričká. Výraznejším tričkom môžeme rozumieť rôzne farebné prevedenia, rôzne nápisy, či strihy. V prípade, že si zvolíte takéto tričko musíte byť však opatrný s dolaďovaním ďalších detailov. Vyvarovať by ste sa tiež mali ďalším výrazným farbám na rifliach či doplnkoch.

biele tričko

Tričko, a nie jedno, by malo byť samozrejmosťou ako v prípade žien, tak aj mužov. V dnešnej dobe sa čoraz viac stretávame s voľným štýlom obliekania a práve do tohto konceptu zapadajú aj tričká. Ak ste elegantný typ, tričko je tou správnou voľbou pre každého. Letné tričká za nízku cenu môžete nájsť na bigstarjeans.sk. Vybrať si môžete z bohatej ponuky rôznorodých tričiek na každodenné nosenie, ale aj významnejšiu udalosť. Navštívte stránku bigstarjeans.sk a vyberte si z aktuálnej ponuky kúsok oblečenia vhodný práve pre vás.