Myslite na to, čo musíte urobiť

Už dávno som sa pohrávala s myšlienkou, že musím prerobiť svoju kúpeľňu. Pri ostatnom prerábaní domu sa na to akosi vždy zabúdalo a vždy sme to brali ako niečo, čo netreba prerábať, niečo, nad čím sa ani nemusíme zamyslieť. Veď je to predsa len kúpeľňa, tak čo, no nie? Keď však príde niečo iné, niečo, čo je pre vás úplne odveci, musíte začať myslieť. Čo môžete skutočne urobiť? Ako presvedčiť ľudí, aby chápali, že je pre vás prerobenie kúpeľne dôležité? Asi je jasné, že som sa s týmto celkom prekárala. Na druhej strane, je to len moja vec, keď chcem investovať do prerábania kúpeľne.

sprchový kout

Vedela som veľmi presne, čo očakávam od svojej kúpeľne, ale musela som si to premyslieť. Nechcela som, aby niektoré veci vyzerali inak, ako som si to predstavovala. Musíte mať však v hlave plán.

kout sprchový

Môj plán nebol zase až tak veľmi komplikovaný. Proste som chcela modernú kúpeľňu. Sklenene sprchove kuty bolo niečo, čo sa mi maximálne páčilo, preto som bola neuveriteľne šťastná, že mi môj muž niečo také zohnal a mohla som mať aj vďaka tomu takú krásnu kúpeľňu, že bola radosť sa v nej umývať. Viete, nie každý sa predsa len teší na to, ako si večer pustí na hlavu prúd vody. Ja som sa však naozaj tešila a tešil sa aj môj muž a každý, kto sa bol v našej kúpeľni umývať. Tento raz vyzerá všetko naozaj perfektne a je úžasné, že celý náš dom je odteraz ako jedna oáza modernosti a pokoja. Vážne je to tak, aj keď to možno znie smiešne. Som spokojná, pretože teraz mám to, čo som chcela. A to, čo som chcela, bola moderná kúpeľňa. Takže vlastne už vôbec nemám o čom premýšľať, pretože som maximálne spokojná s tým, čo mám. A všetko len vďaka môjmu vkusu a môjmu úžasnému mužovi, ktorý urobil všetko preto, aby som bola šťastná z novej kúpeľne, ktorá ladí k nášmu domu. Neviem, na čo ešte čakám, hneď sa idem umývať, hurá.