Pezinské odtoky potrebujú krtkovanie tiež

Čo je krtkovanie?

Krtkovanie je možno málo spomínaná, ale veľmi dôležitá služba. Oceníme ju najmä vtedy, keď sa nám upchá odtok, alebo výlevka, sprcha, vaňa, toaleta, jednoducho všetko možné, čo má odtok alebo nejaké rúry! Vtedy volajte krtkovaciu firmu. My vám odporúčame profesionálov vo firme AB krtkovanie pezinok. Prídu kam potrebujete v Pezinku i okolí. Okrem toho dokážu prísť aj do iných miest a oblastí v regióne západného a južného Slovenska. Stačí, keď sa opýtate a kontaktujete ich kedykoľvek budete potrebovať.

biele umyvadlo

Kedy mám dať krtkovať?

Krtkovať treba jednoznačne, keď sa vám upchá odtok, potrubie. Voda sa hromadí a nevie odtekať plynule. V starých bytových domoch a rodinných domoch je to priam pravidlom, že sa odtok z času na čas upchá a už sa na povrchu nedá viacej vyčistiť. Ak by sa dávali odtokové rúry čistiť pravidelne a preventívne, určite by k tomu nedochádzalo tak často alebo vôbec.

Aké služby ešte ponúka krtkovacia firma?

Okrem prečisťovania odtokov a odpadových rúr v drezoch, wc, sprchách a vaňách, robí krtkovacia firma napríklad monitoring potrubí (kde sú poškodené), prečisťuje kanalizácie, stupačky, odpadové guličky a výlevky, dažďové zvody. Venuje sa aj inštalatérskym prácam, tak to môžete spojiť a objednať si viacej služieb naraz.

toalety

Môžem krtkovať aj sám?

Na krtkovanie potrebujete špeciálnu techniku, ktorá vám to umožní, pokiaľ sa chcete dostať do potrubia hlbšie. Šikovní domáci majstri iste skúšajú prečistiť odtoky sami, ale pokiaľ nemáte na to čas, alebo je problém hlbšie, než dosiahnu vaše nástroje, obráťte sa na profesionálnu krtkovaciu firmu. Zvolí vhodnú metódu a techniku podľa svojich skúseností na každý jeden problém s potrubím alebo odtokom. Hadice, ktoré sa používajú pri vysokotlakovom čistení vodnou dýzou sú tak dlhé, že dokážu do potrubia ísť aj desiatky metrov. Keď krtkovanie, tak AB Krtkovanie!