Senzuálnu masáž si môžete užiť v akomkoľvek veku

Senzuálna masáž nie je ničím, čo by ste nemohli vyskúšať aj j v staršom veku. Práve naopak, môže vám pomôcť k tomu, že opäť nájdete svoju stratenú sexuálnu energiu. Tieto riadky, sú venované mužom aj ženám, takže odhoďte zábrany a nechajte sa poriadne vymasírovať. Muž a žena sa držia za ruky, stoja oproti sebe na skale pri západe slnka.jpg

Prečo by ste mali nad týmto typom masáže uvažovať práve v pokročilom veku? Pretože po rokoch spoločného života, jednoducho potrebujete nabrať nový dych v posteli. Nie je na tom nič divné a taktiež sa nie je za čo hanbiť. Možno ste nad zmenou a nejakým tým okorenením sexuálneho života neraz premýšľali, ale nič vhodné ste nenašli. Erotické kostýmy alebo extravagantné pomôcky nemusia byť pre každého. Senzuálna masáž je však niečo, čo nemôže byť nevhodné pre nikoho a v žiadnom období života. Navyše, môžete ju vyskúšať aj úplne zadarmo a ak sa vám nebude páčiť, tak ju už nebudete opakovať.

Senzuálnu masážmôžete absolvovať doma aj v masážnom salóne. Každá z týchto možností, má svoje pre aj svoje proti.

Masážny salón:

  • V masážnom salóne dostanete profesionálne služby od profesionálnych masérov a masérok. Preto by sa dalo povedať, že si masáž môžete užiť o niečo viac.
  • Keďže vás bude masírovať niekto, koho ste pred tým v živote nikdy nevideli, určite si pri masáži zažijete viacej vzrušenia.
  • Mínusom je určite to, že za takúto masáž budete musieť zaplatiť. Ceny senzuálnych masáží pritom nie sú najnižšie.
  • Po masáži nebude nasledovať nič viac. Vyvrcholenie, a to ako u žien, tak u mužov, je zakázané taktiež.

Muž s bradou sedí na škatuli pri zrúcanom plote.jpg
Masáž v súkromí:

  • Masáž, ktorú si doprajte so svojim partnerom, si môžete užívať bez akýchkoľvek zábran. Po jej konci si môžete navyše užiť aj spoločné milovanie.
  • Byť masírovaní vlastným partnerom, je úplne zadarmo.
  • Pomocou masáže dokážete okoreniť svoj sexuálny život, čo v staršom veku určite oceníte.
  • Ak neviete ako na to, tak môžete prísť o niektoré príjemné záležitosti.