Čisto

Pokiaľ si potrebujete objednať skutočne kvalitné služby v upratovaní, ste tu práve na správnom mieste. Upratovacie služby GRANT – UPRATOVACÍ SERVIS Vám zaručí vyškolený personál na profesionálnej úrovni. Pracujeme výhradne s profesionálnym náradím a profesionálnymi prostriedkami, váš priestor upratáme, vyčistíme a vrátime do pôvodného stavu, v akom bol pre Vašou párty, narodeninovou oslavou, či iným podujatím. Nemáme problém upratať súkromné či komerčné priestory, ako sú byty, domy, rôzne firmy a spoločnosti, kancelárie či školy a mnoho ďalšieho.

profi vysávač

Pokojne zverte Vašu starosť na naše plecia a spoľahnite sa na dobre vykonanú prácu na tej najväčšej profesionálnej úrovni. Druh našich prác nájdete na našej internetovej stránke https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/, kde si v pokoji domova môžete pozrieť naše referencie klientov, poprípade si môžete pozrieť upratovacie služby cenník https://upratovanie-grant.sk/upratovacie-sluzby/, kde nájdete všetko potrebné.

Vaše priestory upratáme na najvyššej profesionálnej úrovni a preto sa môžete tešiť na upratanie celkových priestorov až do tých najmenších detailov,ako sú umytie okien, umytie dlážok, vypínačov, svetiel, vyčistenie čalúnených či kožených sedačiek, ale aj vyčistenie kobercov, upratanie toaliet s doplnením hygienických potrieb ako sú mydlá, toaletné papiere a iné obdobné potreby, taktiež upratanie kuchyniek od vyčistenia kávovarov a doplnenia potrebných náplní ale taktiež aj vyčistenie ostatného kuchynského vybavenia vrátane skriniek.

oddychová miestnosť

Pokiaľ potrebujete pomoc s upatovaním, budeme radi, keď nás skontaktujete a po vzájomnej dohode sa radi pustíme do práce. Náš tým je špeciálne vyškolený a poradí si so všetkou špinou a neporiadkom. Vaša spokojnosť bude našou odmenou a vy si tak užijete skutočne kvalitné upratovacie služby na profesionálnej úrovni. Pracujeme na maximálnej diskrétnosti.