Dlhé letné šaty s metalickými prvkami sú hitom tohto leta!

Napriek tomu, že leto je obdobie, ktoré nás vďaka vysokým teplotám núti odhaľovať o niečo viac, ako v iných ročných obdobiach, niektoré z nás s tým nie sú stotožnené a volia radšej vzdušné oblečenie, ktoré však zahaľuje všetko, čo nechcú, aby bolo vidieť. Dlhé letné šaty sú na toto obdobie ako stvorené a čo je ideálne, sú vhodné takmer na každú príležitosť. Či už potrebujete vybehnúť kúpiť niečo do obchodu, ale chcete stráviť príjemný letný večer vonku na terase so svojimi priateľmi, dlhé letné šaty sú presne ten kúsok oblečenia, po ktorom by ste mali siahnuť. Ak ich navyše ozvláštnite metalickými prvkami, máte vyhraté!


dlouhé šaty

Pre koho sú určené dlhé letné šaty?

Pýtate sa, na akú postavu sú dlhé maxi šaty vhodné? Na všetky! Dlhé šaty sú totiž kúsok, ktorý si na seba môžu obliecť štíhle dámy bez gramu tuku navyše, ale aj tie, ktoré sa svojou postavou nerady pýšia v obtiahnutých kusoch oblečenia. Napriek tomu, že siahajú až ku členkom, sú vzdušné a môžete sa v nich voľne pohybovať. Ako sme už spomenuli v úvode, po maxi šatách môžete siahnuť takmer vždy. Sú vhodné na menej formálne i formálnejšie akcie. Všetko závisí od materiálu i prevedenia šiat. Ak máte dlhé a štíhle ruky, vyberte si kúsky, ktoré ich odhaľujú. Do módy sa vracajú aj bezramienkové dlhé letné šaty. Všetko závisí od toho, čo preferujete a v čom sa cítite dobre.


letní šaty

Metalické prvky sú in!

Mnohé ženy sa boja kombinovať výrazné prvky na šatách, no práve tento rok je na to ako stvorený! Móla z módnych prehliadok sú zaplnené modelmi, v ktorých sa kombinuje zdanlivo nekombinovateľné. Metalické odtiene spolu s kvetinami či zvieracími vzormi sú úplným hitom. Metalické prvky na dlhých letných šatách krásne vyniknú a dodajú vám šmrnc. Takéto prvky dokážu totiž upútať v pozitívnom zmysle slova, pokiaľ sú zvolené decentne. Prehnaná kombinácia farieb, vzorov a metalízy môže pôsobiť vulgárne. K výrazným dlhým letným šatám už zvoľte iba nenápadné doplnky v jednej farbe, ktoré dokážu zjemniť celkový vzhľad. Takto vystrojená môžete spokojne vyraziť do ulíc!

Hľadáte dlhé letné šaty, ktoré pristanú vašej postave? Nájdete ich na našej stránke https://www.glashgirl.sk/.