Strieborné náušnice sú vhodné pre ženu každého veku

V živote nastane mnoho príležitostí na obdarovanie ženy, či sú to narodeniny, meniny, maturita či promócie a podobne, pri každej z nich premýšľame nad darčekom, ktorý by ju naozaj potešil a bol určený iba jej. V prípade, že ide o blízku osobu, o ktorej toho vieme dosť a poznáme jej štýl aj to, čo má rada a čo sa jej páči, to nie je až také ťažké, no aj tak neurobíme krok vedľa ak stavíme na strieborný šperk. Je to univerzálny darček, ktorý žiadnu ženu neurazí a pristane každej.

MG_2919

Vek ženy pri nosení strieborných šperkov nezohráva nijakú úlohu, na trhu je široká ponuka a vyberie si skutočne každá. Retiazky, náramky, náušnice či prstene rôznych veľkostí, štýlov, vypracovania a zdobenia sú určené na denné nosenie, ale ich luxusné a extravagantnejšie varianty sú použiteľné aj na večerné či spoločenské udalosti.

Pri pohľade na ženu si nemôžeme nevšimnúť aké má náušnice, pretože sú súčasťou tváre, na ktorú nám padne pohľad pri každom rozhovore či oslovení ženy. Tvar náušníc si zvykneme vyberať prevažne podľa jednoduchého pravidla, ktoré určuje, aký tvar si vyžaduje okrúhla či hranatá tvár, no kruh je univerzálny a pristane každému typu.

Náušnice sú ozdobou žien každého veku bez ohľadu na to, aký štýl preferuje. V súčasnosti nie je problém vybrať si z neskutočného množstva tie, ktoré sa nám hodia najviac na danú príležitosť či iba na denné nosenie. Od jednoduchých strieborných náušníc, v tejto sezóne sú trendové kruhy akejkoľvek veľkosti a hrúbky, cez visiace či rôzne strieborne nausnice geometrické tvary až po elegantné či extravagantné, ozdobené kamienkami či kryštálikmi a ich kombinácie, každé s vlastnou puncovanou značkou, označujúcou rýdzosť striebra 925/1000, rozhodnutie je na každej žene, ktoré si vyberie.

girl-2306831_640

Základné pravidlo však hovorí, že na denné nosenie sa hodia jednoduché štýly bez zbytočného prezdobenia, no špeciálne príležitosti si už žiadajú niečo originálnejšie, hlavne vtedy, ak je zvyšok outfitu jednofarebný a jednoduchý, môžeme z náušníc urobiť stredobod celej vizáže a vybrať si doslova skvost. V centre pozornosti tak nebudú len náušnice, ale aj ich nositeľka.