Tieto balzamy urobia vašim perám hotové zázraky!

TERRY BAUME DE ROSE NUTRI COLEUR – ROSY BABE
Super ľahký a dokonalý balzam vytvára jemný prírodný lesk na vašich perách. Tento balzam je naplnený viac ako 40 doplňujúcimi zložkami vrátane bambuckého masla a vitamínu E. Balzam zabezpečuje príjemný pocit na vašich ústach, keď postupne preniká všetkými suchými záhybmi na perách a dodáva im potrebnú hydratáciu, čím zanecháva pery krásne a zdravé.

lůj

LUSH HONEY TRAP LIP BALM
Ak ste obľúbenkyňou medu, tento balzam je pre vás ako stvorený! Čerstvé lahodné ingrediencie ako vanilka a biela čokoláda sa zmiešali s týmto chutným balzamom na pery, takže je nie len krásny, ale aj super chutný! Takéto malé dobroty ponúka ručne robená kozmetika Lush, ktorej výrobky si môžete objednať z oficiálnej internetovej stránky.

SUGAR RUBY LIP TREATMENT SUNSCREEN SPF15
Ak ste si mysleli, že cukor nie je pre vás dobrý, tento balzam je výnimka! Je obohatený o cukor, antioxidačné oleje a vitamín C & E, aby sa vaše pery cítili hydratované a váš partner ich bude túžiť pobozkať. Ochrana SPF15 zaručuje ochranu voči predčasnému starnutiu.

JANE IREDALE LIPDRINK LIP BALM
Tento balzam bez gluténu obsahuje ovocné extrakty plné antioxidantov s prírodným oxidom titaničitým pre ochranu pred slnečným žiarením SPF15 UVA / UVB. Vďaka bohatej vlhkosti sa vaše pery cítia okamžite zachránené od sucha a dobre chránené. K dispozícii je v štyroch odtieňoch. Je možné si ho objednať prostredníctvom stránky Amazon.

CLINIQUE REPAIRWEAR INTENSIVE LIP TREATMENT
Ak pozorujete šupinky okolo pier, potrebujete balzam na pery, ktorý hydratuje a zvyšuje produkciu kolagénu. To pomôže vyhladiť oblasť pery, zatiaľ čo hydratačná zmes antioxidantov ju chráni pred budúcim poškodením. Túto dôkladnú starostlivosť pre suché pery ponúka balzam od spoločnosti Clinique.

rty

LA MER LIP BALM
Špeciálny patentovaný Lip Lipid Complex v kombinácii s bohatou živinou Miracle Broth prináša silné balzamové ošetrenie na doplnenie vlhkosti, vytvorenie ochrannej bariéry a liečenie boľavých popraskaných pier.