Vyberte si správne čižmy na tohtoročnú zimu!

Myslím, že každá žena občas prežíva dilemu aké topánky si vybrať. Chodíme z obchodu do obchodu a stále nevieme. Sme nerozhodné to je jasné. No zima je už tu a je potrebné si kúpiť nejaké čižmy. Chceme byť predsa štýlové ale chceme aby nám bolo aj príjemne teplo. Ak chceme zladiť tieto dve veci nie je to vôbec jednoduché.

smích

Čo sa nosí tohtoročnú zimu ? Poďme sa na to pozrieť. Úplným hitom tejto sezóny sú vysoké čižmy nad kolená. Najobľúbenejším materiálom týchto čižiem je semiš ale aj koža. Obľúbenými farbami sú čierna, sivá, béžová alebo hnedá. Pre tie odvážnejšie aj červená alebo bordová. Nosia sa buď s opätkom alebo bez opätku. To, ktorú možnosť si zvolíte záleží aj od vašej výšky. Ja osobne preferujem aspoň menší opätok.

Ak však toto nie je pre vás potom sú na výber aj iné možnosti a modely zimných topánok. Nosia sa členkové čižmy, ktoré sú ale zdobené perlami, kovmi alebo prackami. Zväčša ide o veľmi výrazné zdobenie. Tieto topánky sú robené na štýl „motorkárskych“ topánok. Poväčšine samozrejme prevláda čierna farba. No je možnosť zvoliť si aj inú. V obchodoch vždy nájdete viacero prevedení.
No a potom sú tu nestarnúce „workery“. Tieto je možné dostať v rôznych prevedeniach a farbách. Sú vhodné tak pre ženy ako aj pre mužov. Mne osobne sa veľmi páči ak sú s kožušinkou a sú telovej alebo jemnej ružovej farby. Dodávajú týmto topánkam jemnejší vzhľad a sú tak vhodné aj ku kabátu.

sníh

Ak vám však nejde o najnovšie trendy orientujte sa najmä na kvalitu. Či je použitá koža alebo iba nejaký lacný materiál. Zamerajte sa na vnútro topánky. Musíte preskúmať či je dostatočne zateplené. Poprípade sa opýtajte na to predavačov, oni vám určite poradia a povedia vám presný materiál, ktorý je použitý v daných topánkach. Je už len na vás čo si zvolíte vy. Každému vyhovuje niečo iné, či už sledujete módne trendy alebo nie, topánky sa nájdu aj pre vás.